هنردست، آغازی نو

سلام،

به وبلاگ هنردست خوش اومدید!

اینجا جایی است برای گفتگوی صمیمی با شما، برای گفتن از هرچیزی که در هنردست گذشته و می گذره و در آینده اتفاق خواهد افتاد. جایی برای شنیدن نظرات شما، و نیز برای آشنایی با هنرمندان و علاقمندان به محصولات خاص دست ساز.

و اما ... هنردست!

هنردست، شبکه خرید و فروش محصولات دست‌ساز

این روزها بازار ایده و ایده‌پردازی حسابی داغ است، خوب ما هم از این رهگذر بی‌بهره نموندیم! وقتی محصولات خاص، زیبا و دوست‌داشتنی مثل ساخته‌های آویژه، هزاردستان، چنته و خیلی از هنرمندای دیگه رودیدیم که هیچ‌جای دیگری نمی‌شه اون‌ها رو پیدا کرد، ناگهان ابری بالای سرمون ایجاد شد، چشممون برقی زد و با خودمون گفتیم که «چقدر خوب می‌شد اگر همه این محصولات خاص و کمیاب یک‌جا جمع بودند» و می‌شد بدون سختی تلفن و پیامک و مسیج و -زبونمون لال- فیس‌بوک و اینجور چیزها به راحتی خریدشون!

اینجا بود که دست به کار شدیم، و تصمیم گرفتیم از اون‌هایی باشیم که ایده‌هاشون رو عملی می‌کنن، خواستیم از اون‌هایی باشیم که ایده‌هاشون رو پرورش میدن!

هنردست رو مثل همه محصولات دست‌سازی که با عشق ساخته می‌شن، با عشق رسم کردیم، طراحی کردیم، کدنویسی کردیم و برنامه نوشتیم، خلاصه شش ماهی هنردست رو زندگی کردیم.

بالاخره امروز فرا رسید، روزی که پر از امید در آغاز راه ایستاده ایم و با چشم‌هایی پر از شوق آینده به دوردست ها نگاه می‌کنیم. به روزهای خوب...

از امروز در هرجای ایران که باشید می‌تونید محصولات هنرمندان دست‌ساز رو بدون واسطه از خودشون خریداری کنید، حتی می‌تونید در صورت امکان طبق سلیقه خودتون اون محصولات رو بخواین.

آیا شما هم محصول دست‌سازی تولید می‌کنید؟ هنری دارید که فکر می‌کنید دیگران می‌پسندن؟ از امروز میتونین در هنردست به رایگان فروشگاه ایجاد کنید و محصولات خودتون رو عرضه کنین.