راهنمای فروشندگان


چه محصولاتی در هنردست به فروش می‌رسند؟

به طور کلی تمامی چیز‌های که توسط دست ساخته می‌شوند در هنر دست به فروش می‌رسند. این محصولات دست ساز می‌تواند شامل زیورآلات، پوشاک و وسائل تزئینی و یا سوغاتی ها، صنایع دستی شهرهای مختلف، آثار هنری و یا هر چیز دیگری باشد، که دست هنرمند انسان قادر به تولید آن است.


فروش محصولات در هنردست به چه صورتی انجام می‌شود؟

در هنردست هنرمندان هر یک برای خود دارای فروشگاهی هستند که در آن محصولات خود را به فروش می‌رسانند. این محصولات در کل وب سایت هنردست نیز نمایش داده می‌شوند که امکان مشاهده شدن توسط خریداران را بسیار بالا می‌برد.

هنردست امکانات کامل مدیریت محصولات و فروشگاه را برای هنرمندان فراهم نموده تا بدون درگیری با مساعل فنی فروشگاه و بدون هزینه راه اندازی و بازاریابی بسیار زیاد بتوانند فروشگاهی حرفه‌ای و کامل در اختیار داشته باشند.

هر فروشگاه در هنردست دارای «اعتبار مالی» می باشد که مبالغ دریافتی از خریداران به اعتبار آن فروشگاه افزوده می‌شوند.

هنردست به ازای هر محصول فروخته شده در فروشگاه‌های فروشندگان مبلغ ۱۰٪ از کل قیمت را به عنوان کارمزد کسر و مابقی مبلغ را به صورت آنی به «اعتبار مالی» آن فروشگاه اضافه می‌نماید.

فروشگاه‌های می‌توانند در هرلحظه‌ی «درخواست پرداخت» هزینه محصولات ارسال شده خود را از طریق مدیریت فروشگاه خود ارسال نمایند تا ظرف حداکثر ۷۲ ساعت مبلغ کاهای ارسال شده آنها به حسابشان واریز گردد.

هنرمندان در فروشگاه خود هر تعداد محصول که بخواهند می‌توانند به فروش برسانند و تنها کافی است «اعتبار نمایش یک ماهه محصول» را برای هر محصول فروشگاه خود پرداخت نمایند که برابر با ۵۰۰ تومان می‌باشد.

نکته: مبلغ ۵۰۰ تومان برای «اعتبار نمایش یک ماهه محصول» در هر ماه برای هر یک از محصولات پرداخت می‌شود و ارتباطی با «کارمزد هنردست» ندارد، یعنی با «اعتبار نمایش یک ماهه محصول» آن محصول برای یک ماه نمایش داده می‌شود ولی امکان دارد محصول ۲۰ بار به فروش برسد اما «اعتبار نمایش یک ماهه محصول» یکبار برای آن ماه دریافت می‌گردد.


محصولات به چه صورتی ارسال می‌شوند؟

هر یک از هنرمندان محصولات خود را به صورت مستقیم به فروش می‌رسانند و ارسال محصولات نیز بر عهده هنرمندان می‌باشد.

در هنگام افزودن هر محصول قابلیتی در نظر گرفته شده که هنرمندان می‌توانند هزینه ارسال محصول به تمامی ‌شهرهای ایران و یا هر شهر را به صورت جداگانه تعیین نمایند تا محدودیتی در نوع ارسال محصول برای آنها وجود نداشته باشد.

همچنین امکان تعیین هزینه ارسال محصول با محصولات دیگر نیز در نظر گرفته شده است، یعنی اگر خریدار چندین محصول را از فروشگاه خریداری نمود نیازی نیست که برای هر محصول هزینه ارسال کامل را پرداخت نماید بلکه برای هر محصول مقدار «هزینه ارسال با محصولات دیگر» را پرداخت می‌کند.